Registrirajte svoj Dyson uređaj | dyson.hr
 

Hooldage oma akut. Et see kestaks võimalikult kaua.

Dysoni aku eluea määravad kindlaks erinevad tegurid – näiteks see, kuidas akut hooldatakse ja hoiustatakse.  Aku eluiga ei saa täpselt aastates kindlaks määrata. Seega saate ise hoolitseda selle eest, et Dysoni aku toimiks laitmatult ja kestaks võimalikult kaua.


Meie suhtume oma akudesse täie tõsidusega ja sama saate teha ka teie

Katsetatud mitu korda

Meie akusid katsetatakse üle 2000 tunni, et saavutada energiatiheduse, võimsustiheduse ja eluea ideaalne tasakaal. Akuelemendid on unikaalse mahutavusega – valmistatud nii, et need vastavad meie konkreetsetele vajadustele.

Ilma mäluefektita

Mõnel akul tekib tootmisel mäluefekt. Seega, kui laadite akut lühiajaliselt, võib selle mahutavus järgmisel korral vaatamata täielikule laadimisele väheneda.     Ilma mäluefektita Dysoni akud kohanduvad vastavalt keskkonnale, olenemata sellest, kuidas neid laaditakse.

Ohutu haldussüsteem

Meie unikaalne akut säästev päästiklüliti aitab aku tööaega võimalikult hästi ära kasutada – kasutades võimsust vaid siis, kui seda on vaja. Nii on tagatud, et aku ei kuumene üle, seda ei saa üle laadida ja aku ei lähe põlema.

Kaalult kerge, kuid võimas

Meie spetsiaalse häälestusega akud on valmistatud liitium-ioonist, mis on võimas ja kaalult kerge materjal – disainimisel on silmas peetud suurt turvalisust, võimsust ja energiat.


Aku võimalikult hästi kasutamine

Me valmistame tolmuimejaid, mida on lihtne kasutada ja kerge hooldada. Akud sisaldavad aga keemilisi struktuure, mis reageerivad keskkonnale. Olene siia kogunenud mõned nõuanded, kuidas tagada oma akule parim võimalik eluiga.

Kasutage suure võimsusega režiimi vähem

Teie tolmuimeja on disainitud igapäevaseks kasutamiseks automaatses või tavarežiimis. Režiimid leiate ja neid saab muuta tolmuimeja ülaosast või tagaküljelt. Maksimum- või kiirendusrežiimid on mõeldud ühe koha võimsaks intensiivpuhastuseks. Nende pideval kasutamisel väheneb aku eluiga kiiremini. Kui teie seadmel on säästlik režiim, saab seadet kasutada kauem. 

Vältige seadme kasutamist äärmuslikult kõrgetel temperatuuridel

Kuumas keskkonnas vananeb aku kiiremini. Seega on mõistlik vältida autosalongi puhastamist kuuma ilmaga või oma tolmuimeja jätmist kohta, mis on pikemat aega avatud otsesele päikesevalgusele. Sama kehtib ka külma veranda või garaaži kohta talvel.

Hoidke oma tolmuimejat toatemperatuuril

Soojusallikad (nagu radiaatorid) võivad akut kahjustada. Soovitame hoida oma tolmuimejat temperatuuridel vahemikus 18 °C – 28 °C, eemal otsesest päikesevalgusest ja väljaspool majapidamistarvete ruumi. 

Laske sel jahtuda, kuid mitte liiga palju

Aku eluea säilitamiseks laske seadmel pärast kasutamist jahtuda, enne kui selle taaslaadimiseks tagasi dokki panete.

Seade ei hakka tööle ega laadima, kui ruumitemperatuur on alla 37 °F. See on mõeldud nii mootori kui ka aku kaitseks. 

Laske akul puhata

Aku eluea pikendamises laske sel vähemalt üks kord kuus täiesti tühjaks saada. Kui teil on varuaku, soovitame akusid aeg-ajalt vahetada, et mõlemad saaksid loomulikul viisil tühjeneda.


KKK

Kas minu 2-aastane Dysoni garantii kehtib ka aku kohta?

Dysoni 2-aastane garantii kehtib kõigi juhtmevabade seadmete ja osade kohta, sealhulgas aku. Garantiiajal vahetame seadme aku tasuta. Kui olete seadme omanik, logige garantiiaja kehtivuse vaatamiseks lehele Minu Dyson.

Kas ma saan oma Dysoni tolmuimejale osta mõne muu tootja aku?

Dyson näeb palju vaeva, et tagada oma akude kvaliteet. Kontrollime ja katsetame oma akude kvaliteeti pidevalt. Ainult Dysoni originaalakut kasutades saate olla kindel, et teie seade töötab vastavalt ootustele ja et seadme garantii jääb kehtima.

Miks ma peaksin kasutama kiirendusrežiimi / maksimumrežiimi?

Kiirendus- ja maksimumrežiimi saab kasutada ühe koha võimsaks intensiivpuhastuseks. Need režiimid mõjutavad teie tolmuimeja tööaega, seega kasutage neid vaid konkreetsetes kohtades.

Kui pikk on Dysoni aku eluiga?

Liitium-ioonakud on disainitud kestma ning nende energia ja võimsus on koondatud väikesesse alasse. Aku kuluvad aja jooksul. Seega, kui seadme tööaeg väheneb ka juhul, kui seadet ei kasutata maksimum-/kiirendusrežiimis, on võib-olla aeg osta uus aku. Kõigil meie seadmetel on 2-aastane garantii, mis hõlmab ka akut.