Skip navigation

Fööni Dyson Supersonic™ Professionali abimaterjalid

See on abimaterjalide leht juuksuritele. Siit leiate kasulikke näpunäiteid, videoid, hooldusnõuandeid, kasutusjuhendeid jpm.

Föön Dyson Supersonic™ Professional

Registreerige oma föön

Registreerige oma föön, et saada kohe ligipääs kasutusjuhenditele ja muule. Võite saada ka kohandatud seadmekohast tuge otse oma e-postkasti.

Fööni kasutamine

Vaadake meie videojuhendit, et saada teavet oma fööni funktsioonide kohta ja näha, kuidas seda kõige paremini kasutada.

 • Föön Dyson Supersonic™ Professional

  12 kombinatsiooni täiuslikuks juuste kuivatamiseks

  Täpsed seadistused igale kliendile. Tagab maksimaalse paindlikkuse erinevate juuksetüüpide ja -stiilide jaoks.

 • Külma õhujoa nupu lähivaade

  Külm õhuvool soengu fikseerimiseks

  Soengu fikseerimiseks võite vajutada ja hoida all külma õhuvoolu nuppu. Külma õhuvoolu saab aktiveerida ka temperatuuri reguleerimise nuppu vajutades ja all hoides.

 • Pilt otsakute kasutamise videost

  Otsakute lühijuhend

  Vaadake, kuidas kasutada otsakuid erinevate juuksetüüpide puhul parimate tulemuste saavutamiseks.

Instagram

"„Avastage uusi soenguid ja täiustage oma tehnikat, jälgige Instagramis @dysonHairi“"

Jälgige @DysonHairi
YouTube

"„Täpsemaid soengujuhiseid ja juuksehooldusteavet leiate meie YouTube’i kanalilt.“"

Külastage meie YouTube’i kanalit

Fööni hooldamine

See filtrit puudutav teave on mõeldud juuksuritele, kellel on kaheosalise filtriga föön Dyson Supersonic™ Professional. Kui teie föönil on üheosaline filter, on filtri puhastamise protsess erinev.

Dysoni filtri lähivaade

Dysoni filtri lähivaade
Supersonicu profiföön

Oluline on puhastada filtrit regulaarselt

See kaitseb teie fööni sisemisi komponente soenguvahendite, äralõigatud juuste ja tolmu eest, mis võivad teie fööni töötamist takistada. Seetõttu on oluline filtrit puhastada regulaarselt või siis, kui valge LED-tuled selleks märku annavad.

Supersonicu profiföön

Filtri puhastamine on kiire ja lihtne

Fööni filtri puhastamiseks on seitse lihtsat sammu.

 • 1. samm

  Eemaldage filtriüksus

  Enne filtriüksuse puhastamist eemaldage föön vooluvõrgust ja laske sellel jahtuda. Hoidke oma seadme käepidemest ja tõmmake filtriüksust alla juhtme poole.

 • 2. samm

  Pühkige filtrivõrku

  Tõmmake filtriüksus õrnalt lahti ja libistage see juhtmelt maha. Lahtise mustuse eemaldamiseks pühkige seadme filtrivõrku kuiva, ebemevaba lapiga.

 • 3. samm

  Leotage filtriüksust

  Laske filtriüksusel vähemalt 30 minutit soojas seebivees liguneda. Soovitame kasutada sügavpuhastavat šampooni või nõudepesuvahendit.

 • 4. samm

  Eemaldage sisemine filter

  Eemaldage sisemine filter filtrihoidikust.

 • 5. samm

  Hõõruge õrnalt, loputage ja seejärel kuivatage

  Puhastage põhjalikult iga osa, hõõrudes neid õrnalt sõrmeotstega. Loputage filtriüksuse mõlemat osa ja eemaldage kogu mustus. Kuivatage filtriüksuse mõlemad osad täielikult kuiva ebemevaba lapiga.

 • 6. samm

  Pange sisemine filter tagasi kohale

  Enne sisemise filtri filtrihoidikusse asetamist kontrollige, et kogu mustus oleks eemaldatud.

 • 7. samm

  Pange filtriüksus tagasi

  Tõmmake filtriüksus õrnalt lahti ja libistage see juhtmele. Lükake filtriüksust käepideme poole ja keerake, kuni see oma kohale klõpsab.

Fööni Dyson Supersonic™ Professional kasutusjuhend

Laadige alla fööni Dyson Supersonic™ Professional kasutusjuhend

Fööni Dyson Supersonic™ Professional kasutusjuhend

2.2MB

Korduma kippuvad küsimused

Föön Dyson Supersonic™ Professional on loodud spetsiaalselt juuksurisalonge silmas pidades. Sellel on filter, mis on loodud vastama paljusid kliente teenindava salongi vajadustele. Sellega on kaasas õhuvoogu koondav profiotsak soengu kujundamiseks, tarbijamudelil aga standardne õhuvoogu koondav otsak. Profimudelil on pikem juhe (3,3 m).

Paljusid kliente teenindavates juuksurisalongides tõmbab võimas Dysoni digitaalne mootor V9 filtrisse saasteained, nagu juukselakki ja tolmu. Föönis Dyson Supersonic™ Professional olevate mehhanismide kaitsmiseks oleme välja töötanud 2600 μm kootud võrguga süvafiltrisüsteemi. Tähelepanuväärne on, et katsetuste käigus tuvastasime maailma eri paigus kaheksa erinevat salongikeskkonda. Oleme oma filtri projekteerinud nii, et see kõige sellega toime tuleks.

Et see töötaks kogu aeg korralikult, on vaja filtrit regulaarselt puhastada. Selle vajadusest annavad märku vilkuvad valged LED-tuled. Filtrit saate puhastada, järgides fööniga kaasasoleva filtripuhastuse infolehe juhiseid või sellel veebilehel olevaid videot ja juhiseid. Kui kolm punast tuld jäävad pärast puhastamist põlema, lülitage föön välja ja võtke ühendust Dysoni eksperdiga.

Kui punased või valged LED-tuled vilguvad pidevalt, võib see tähendada, et seadme filter vajab puhastamist. Puhastage filtrit fööniga kaasasoleva filtripuhastuse infolehe juhiste või sellel veebilehel oleva video ja juhiste järgi. Kui kolm punast tuld jäävad pärast puhastamist põlema, lülitage föön välja ja võtke ühendust Dysoni eksperdiga.

Kas olete omanik?

 • Aktiveerige oma garantii

  Activate your guarantee

 • “Leia

  Find the right tool

 • Leia õige osa

  Find the right part

 • Troubleshooting icon

  Hankige abi oma masina jaoks