Skip navigation

Hoidke allergiahooajal oma kodu puhas.

Lenduvad osakesed kodus.

Allergeenid kodus.

Teie kodus võivad koguneda allergeenid. Korrapärane koristamine ja siseõhu kvaliteedi parandamine annavad tulemuseks kõrgema hügieenitaseme.

 • Toataim köögis

  Õietolm

  Kevadel ja suvel lendub õhus palju õietolmu. Soojematel kuudel suureneb õietolmu tase oluliselt.

 • Lenduvad osakesed elutoas.

  Tolm

  Kodutolm koosneb bakteritest, hallitusest ja naharakkudest. Kodus ringi liikudes ajame me lendu pindadele ladestunud tolmu, mis võib õhus püsida kuni 30 minutit.

 • Kass oma asemel.

  Lemmikloomakõõm

  Loomadega seotud allergeenid hõlmavad karvu, epiteelirakke ja sülge. Need osakesed võivad sisaldada või tuleneda allergeensetest valkudest ja võivad kiirelt ladestuda pindadele, asemetele, vaipadele, mööblipolstrile ning väikesed osakesed võivad jääda ka õhku püsima.

 • Hallitus akna ümbruses.

  Hallitus

  Hallituseeosed võivad olla kuni 10 mikroni suurused ja neid leidub pinnases, lehestikus, saastunud toidus, tekstiilides, aknaraamidel ja külmikutes.

Kõige paremad HEPA-filtrisüsteemid püüavad kinni 99,97% mikroskoopilistest osakestest ja allergeenidest suurusega kuni 0,1 mikronit.

Dysoni õhupuhastid, millel on sisseehitatud HEPA 13 filtrisüsteem, püüavad õhust kinni allergeene. Seadme Dyson V15 Detect Absolute suudab eemaldada osakesed pindadelt, HEPA-filtritehnoloogia aga püüab kinni mikroskoopilised allergeenid. Nii et mis sisse läheb, see sisse jääb.

Dysoni filtriga kinni püütud mikroskoopiliste osakeste lähivaade.

Kogu kodu puhastus

Puhtad pinnad ja õhk teie kodus hoiab allergeenid kontrolli all. Dysoni tolmuimejad koguvad põrandatelt kokku mikroskoopilise tolmu. Õhupuhastid haaravad ja eemaldavad õhust eriti peened osakesed ja allergeenid enne pindadele kinnitumist.

 • Dysoni õhupuhasti siniselt kujutatud õhuvooga.

  Dysoni õhupuhastid

  Dysoni õhupuhastid ühendavad endas intelligentset tuvastussüsteemi ja täielikult suletud HEPA H13 süsteemi koos CO2 püüdmistehnoloogiaga, mis püüab kinni 99,95% 0,1 mikroni suurustest osakestest.

 • Inimene koristab elutoas oma looma järelt.

  Dysoni tolmuimejad

  Dysoni juhtmeta tolmuimejad on ette nähtud kogu kodu süvapuhastuseks. Filtrisüsteem püüab kinni allergeenid ja 99,99% mikroskoopilistest osakestest suurusega 0,3 mikronit.

  Kolm ühes: puhastab, soojendab ja värskendab

  Eemaldab 99,95% kuni 0,1 mikroni suurustest saasteainetest ja hävitab formaldehüüdi.

  Püüab kinni õietolmu, tolmu ja allergeenid

  Air Multiplier™-i tehnoloogia suunab õhku kogu ruumi.

  LCD-ekraan ja indikaatorid PM2,5, PM10, NO2, lenduvate orgaaniliste ühendite ja HCHO tasemete jaoks

  Juhtige ekraani, kaugjuhtimispuldi või MyDysoni rakenduse abil

  Euroopa Allergiauuringute Keskus (ECARF) soovitab allergikutele

Hetkel laost otsas
799,00 €

Hoidke mind kursis

Vabandame, seda toodet pole praegu laos. Kui soovite märguannet, mil toode uuesti saadaval on, siis jätke meile oma e-posti aadress.

Please leave this blank
Please do not change this field

Ostke otse Dyson.com.ee