Skip navigation
dyson australia

Dysoni tehnoloogia aitab luua puhtama ja tervislikuma kodu.

Tutvuge, kuidas meie uusim tolmuimeja ja puhasti tehnoloogia on projekteeritud puhtamate ja tervislikumate kodude loomiseks.

tervislikumad kodud Dysoni abil

Täiustatud kuueastmeline filtreerimine püüab kinni peene tolmu ja lukustab selle endasse

Kuus filtreerimisetappi püüavad kinni tolmu, õietolmu ja allergeenid, samal ajal kui ülitõhusad tihendid takistavad nende pääsemist tagasi õhku. Püüab kinni 99,99% osakestestsuurusega kuni 0,3 mikronit.2

Kuueastmelise filtreerimissüsteemi läbilõige.

Sügavpuhastage kogu oma kodu

 • Mitmekülgne puhastamine

  Suur imemisvõimsus sügavpuhastamiseks kõikjal

  Dyson V11™ tolmuimejatel on kõigist juhtmeta tolmuimejatest võimsaim imemistugevus.2 Juhtmevaba multifunktsionaalsus ja Dysoni loodud tööriistad aitavad teil puhastada raskesti ligipääsetavaid kohti.

 • Hügieeniline tolmuanuma tühjendamine

  Hügieeniline tolmuanuma tühjendamine

  Tolmuanuma mehhanism „Sihi ja tulista“ paiskab ühe liigutusega tolmu ja prahi hügieeniliselt sügavale prügikasti – mustust pole vaja puudutada.

 • Filtri pesemine

  Lihtne hooldada

  Pestavaid komponente, nagu filtrit, saab kergesti eemaldada ja loputada. Ülitõhus tolmueraldus tähendab, et tsüklonseparaatoreid ega muid masina osi pole vaja pesta.

Puhastage, soojendage ja jahutage

Õhku puhastav ventilaator Dyson Pure Hot+Cool™ kasutab puhastatud õhu kogu ruumi suunamiseks tehnoloogiat Air Multiplier™, samal ajal kui suletud HEPA-filtrid püüavad kinni 99,95% ülipeentest osakestest, nagu allergeenid ja saasteained.3

Seadmel on kolm nutikat sensorit, mis tuvastavad automaatselt õhus leiduvaid osakesi ja gaase ning annavad neist reaalajas teada.5

Dysoni puhastusseadme röntgenpilt

HEPA-filter

 • Pilt avatud Dysoni HEPA-filtrist, millesse sisenevad saasteained

  Püüab kinni nähtamatud saasteained

  Täielikult suletud 360° filtreerimissüsteemis on nii aktiivsöefilter kui ka HEPA klaaskiudfilter. Koos püüavad need kinni gaasid ja saasteained ning ei lase saastatud õhul tagasi ruumi pääseda.

 • Dysoni filtris oleva boorsilikaatklaasist mikrokiu lähivaade

  HEPA-klaaskiudfilter

  9 meetrit boorsilikaatklaasist mikrokiudu, mis on üle 200 korra kokku volditud, püüab kinni 99,95% allergeenidest ja saasteainetest suurusega kuni 0,1 mikronit.³³

 • Dysoni filtris olevate söekristallide lähivaade

  Aktiivsöefilter

  Koosneb tihedast söegraanulite kihist, mida on töödeldud hapnikuga, et see oleks poorsem. See suurendab söe pindala ja püüab kinni sellised gaasid nagu formaldehüüd, benseen ja NO₂.

Reguleerige oma kodu valgustust nutikalt

Lightcycle™ on loodud toetama teie kehakella. Nutikalt juhitav optiline ajur reguleerib kolme sooja ja kolme külma valgusega LED-i, reguleerides täpselt värvitemperatuuri ja heledust nii, et see sobiks teie vanuse, tegevuse ja kellaajaga.

Dysoni valgustus kodudes

Tagage oma vanuse ja tegevustega sobiv valgus

 • Kaks inimest õppimas töölauavalgusti Lightcycle™ kõrval

  Aitab parandada visuaalset jõudlust6 töötades ja õppides

  Rohkem kui 1000-luksine heledus, pimestusvastase kaitse ja vähene optiline värelus7 – ületab töölaua jaoks soovitatavat taset.6

 • Mees voodis töölauavalgusti Lightcycle™ kõrval

  Reguleerib sinist valgust ööpäevaringselt

  Erinevalt enamikust valgustitest, mille valgus püsib muutumatuna, reguleerib töölauavalgusti Lightcycle™ värvitemperatuuri ja heledust kogu päeva jooksul. Seega reguleerib see sinist valgust teie kohalikku päevavalgust arvestades.

 • Mees töötamas töölauavalgusti Lightcycle™ kõrval

  Korrigeerib heledust automaatselt vastavalt teie vanusele

  Vananedes meie silmalihased nõrgenevad ja silmaläätsed kõvenevad – seega vajame kuni neli korda rohkem valgust.8 Töölauavalgusti Lightcycle™ tagab automaatselt teie vanusele vastava soovitatava heleduse.

Ostke otse Dysonilt.com.ee

1 Katsetatud võimendusrežiimis standardi ASTM F1977-04 alusel (osakesed suurusega 0,3–0,5 mikronit).

2  Imemisvõimet katsetati võimendusrežiimis puhastuspea juures standardi IEC 62558-2 CL5.8 ja 5.9 alusel, kasutades puhastuspead High Torque võrdluses turul olevate juhtmeta käsitolmuimejatega.

3 Katsetati filtreerimistõhusust 0,1 mikroni suuruste osakestega (EN1822), õhuvoo ulatust (DTM801), puhastusulatust 81 m3 ruumis (TM-003711) ja küttejõudlust 35 m3 ruumis (DTM 961).

4 Maksimaalses seadistuses. Katsetati õhuvoo ulatust (DTM801), puhastamise ulatust 81 m3 ruumis (TM-003711) ja küttejõudlust 35 m3 ruumis (DTM 961).

5  PM2.5, PM10, VOC, NO2.

6 Vastavalt Illuminating Engineering Society (IES) käsiraamatule The Lighting Handbook, Tenth Edition (30. juuli 2011).

7 Katsetatud vastavalt standardile IEEE 1789 – 2015 – Recommended Practices for Modulating Current in High-Brightness LEDs for Mitigating Health Risks to Viewers.

8 Klepeis NE, Nelson WC, Ott WR, et al. (2001). The National Human Activity Pattern Survey (NHAPS): a resource for assessing exposure to environmental pollutants. J Expo Anal Environ Epidemiol. 11:231-252.