Skip navigation

Meie DNA

Tõhusus: see on meie DNA

See motiveeris James Dysoni looma esimest kotita tolmuimejat. Ja see mõjutab ka meie arengut. Mitte ainult seoses meie leiutistega, vaid ka ehitiste, inimeste ja kogukondadega, kuhu me kuulume.

Robottolmuimeja vaibal ja kõvakattega põrandal

Uuenduslikud ruumid

Me ümbritseme end leidlike uuendustega. Mõned on inspireerivad, mis aitavad meil püüelda võimatu poole – nagu reaktiivhävitaja English Electric Lightning ühes meie töötajate restoranis. Teised on funktsionaalsemad, näiteks päikesepaneelid ja maaküttepumbad, mis varustavad meie Malmesbury linnakut 100% taastuvenergiaga.

Dysoni restorani valgustus

"„Idee muuta midagi paremaks ja see siis teoks teha – isegi kui see tundub võimatu. See on endiselt minu unistus.“ "

James Dyson

Insener
James Dyson

Meie ehitame tulevikku

Meie inspiratsiooniks on inseneritöö sümbolid. Avasime hiljuti Wiltshire’is Hullavingtonis uue tehnoloogialinnaku. Oleksime võinud sinna ehitada hariliku büroohoone. Selle asemel taastame me endised lennuvälja lennukiangaarid, moderniseerime ja kujundame ümber algse konstruktsiooni, et see toimiks paremini seal töötavate inimeste jaoks. Täpselt nagu meie seadmed.

Skemaatiline joonis

Energiatarbe vähendamine

Uuenduskuuri on läbinud ka Malmesbury linnak. Ja kus võimalik, kasutame alati võimalust vähendada oma keskkonnamõju. Esimesena keskendusime restoranidele, kus asendasime gaasipliidid induktsioonpliitidega, kõrvaldades nii vajaduse õhukonditsioneerimise järele; need töötavad nüüd 100% taastuvenergial. Rakendame seda lähenemist kõigis Dysoni linnakutes.

Dysoni restorani valgustus

Tegelemine lünkadega oskustes

Insenerid suudavad lahendada globaalseid probleeme. Et tulla toime 21. sajandi probleemide, näiteks õhusaastega, vajame me rohkem insenere. James Dysoni fond on Dysoni heategevusorganisatsioon. Selle missioon on inspireerida uue põlvkonna insenere. See pakub rahastust, materjale ja mentorlust, et kaasata noorte mõistust probleemidega tegelemisse ja õpetada neid lahendama.

Rohkem teavet

Kahjulike heitmete vähendamine

Alustasime elektrisõidukite laadimisjaamade paigaldamist oma töötajate parklatesse, et soodustada heitmevabade autode omamist. Pakume bussitransporti kõige sõidetavamatel marsruutidel ja Briti maapiirkonnas asuvas Malmesburys on kõigil võimalik kasutada meie linnaku autojagamissüsteemi. Vähem autosid tähendab vähem saasteaineid sissehingatavas õhus ja vähem liiklusummikuid.

Bussi joonis

Igaühes on peidus insener

Kõik Dysoni töötajad ei ole insenerid, kuid me julgustame kõiki inseneri kombel mõtlema. Asju koost lahti võtma ja siis paremini kokku tagasi panema. Olenemata teie teadmisvaldkonnast, olgu siis tegu turunduse, klienditeeninduse või rahandusega, soovime, et heidaksite kõrvale eelarvamused ja tegeleksite teiste tähelepanuta jäetud ebatõhususte kaotamisega.

Õppige meie tehnoloogiat tundma Dysonis töötades

Kes ei säästa külluse ajal, kannatab puuduse ajal

Et tagada oma seadmete aastatepikkune töö, viime nendega läbi palju katseid. Ja pärast katseid on meil palju kasutuskõlblikke osi alles, mida me ei taha ära visata. Osasid neist kasutatakse uuesti järgmistes katsetes. Teised võetakse meie linnakutes uuesti kasutusele – näiteks lauagarnituuridena. Ja mõned antakse heategevuseks, kus neid kasutatakse projektides loovuse ja tehnikakire arendamiseks kohalikus kogukonnas.

Dysoni tolmuimejatest tehtud hobune.

Otsustav. Järeleandmatu.

Me usume, et alati saab paremini. Meie Wiltshire’i, Malaisia ja Singapuri uurimiskeskuste insenerid tulevad pidevalt lagedale uute ideedega. Eesmärk? Lahendada probleemid, mida teised eiravad. Ja kui nad on valmis loodut jagama, siis te kõik kuulete sellest.

Inseneri tehtud visandid

Edasi

Tehnoloogia tulevik

Tolmuimejatega ümbritsetud tehnikatudengid