Skip navigation

Võltsitud Dysoni tehnoloogia ja veebisaitide tuvastamine

Siit leiate juhiseid ja tuge, kui kahtlustate, et olete sattunud võltsitud Dysoni veebisaidile või võltsitud Dysoni tehnoloogiale.

Võltsitud Dysoni tehnoloogia ja veebisaitide tuvastamine

Dyson: Ostke turvaliselt

Dyson võitleb aktiivselt tõsise võltstoodete probleemi vastu. Oleme teadlikud erinevatest meie tehnoloogiat matkivatest tooteversioonidest ja meie prioriteediks on kaitsta kasutajaid, kes võiksid teadmatusest osta tooteid, mida reklaamitakse ehtsate Dysoni toodetena.

Püüame alati leida võimalusi, kuidas oma kasutajaid aidata, olgu selleks siis tehnoloogia väljatöötamine, mis kaotab vajaduse kallite tolmuimejakottide järele, või investeerimine selliste toodete uurimis- ja arendustegevusse, mille eesmärk on kaitsta juukseid äärmusliku kuumakahjustuse eest. Samamoodi püüame kaitsta kasutajaid potentsiaalselt ohtliku võltsitud Dysoni tehnoloogia eest.

Dysonil on täiskohaga ülemaailmne meeskond, kes töötab selle nimel, et kaitsta ostjaid võltsitud toodete ja võltsitud veebisaitide põhjustatud ohtude eest. Teeme tihedat koostööd õiguskaitseorganitega, et kaitsta tarbijaid ja võtta õiguslikke meetmeid võltsitud Dysoni toodete valmistamise ja levitamisega seotud isikute vastu.

Võltsitud toodete vältimine internetis: Võltsitud veebisaidid ja võltsitud tooted veebiturul

Üks võimalus tagada, et te ei ole ostnud võltsitud toodet, on osta otse Dysonilt kas meie veebilehe kaudu või mõnest Dysoni demopoest või volitatud jaemüügipartnerilt. Ostes otse Dysonilt, ei kaitse te end mitte ainult võltsitud toodete eest, vaid lisandub ka meie garantii, kiire kohaletoimetamine ja spetsiaalne klienditugi.

Võltsitud toodete turustajad müüvad oma tooteid võltsitud veebisaitide kaudu:

Võltsitud veebisaite reklaamitakse sageli sotsiaalvõrgustikes, näiteks Instagramis või Facebookis. Need reklaamid sisaldavad sageli otselinki võltsitud veebisaidile. Tarbijate veenmiseks, nagu oleks tegu volitatud jaemüügipartneriga, ja nende ostma meelitamiseks püüavad müüjad muuta oma veebilehte ametlikuks, kasutades Dysoni ametlikke pilte ja videoid, matkides Dysoni sõnakasutust ja pakkudes Dysonist odavamaid hindu. Võltsitud veebisaitidel puuduvad sageli saidi omaniku kontaktandmed (või on need ebatäielikud).

Ametlikud Dysoni reklaamid sotsiaalvõrgustikes suunavad teid Dyson.com-i või volitatud jaemüügipartneri veebisaidile, mis võimaldab teil osta Dysoni tehnoloogiat ametliku veebisaidi kaudu.

Võltsitud toodete turustajad müüvad ka internetiturgude kaudu:

Dysoni originaaltooteid müüakse teatud internetiturgudel (mis on riigiti erinevad), kuid Dyson ei ole siis müüja. Veebiturgudelt ostes on teil vähe võimalusi hinnata, kas müüdav toode on ehtne. Kui avastate, et ostetud toode on võltsitud, võib olla raske oma raha tagasi saada.

Võtke ühendust Dysoni klienditoega ja me anname endast parima, et teid aidata.

Võltsitud toodete turustajad püüavad tarbijaid eri viisidel veenda, et nad müüvad ehtsaid Dysoni tooteid:

 • Ei kasuta pilte tegelikust tootest, mida nad müüvad (varjudes Dysoni ametlike piltide taha)
 • Pakuvad allahindlust Dysoni hindadest (kuid mõnikord ei ole allahindlus nii suur, et see võiks kahtlust äratada)
 • Väidavad, et müüvad „originaalseid“, „autentseid“ või „ehtsaid“
 • tooteid Väidavad, et toode on ehtne, sest seda saab registreerida Dysoni
 • veebisaidil Ettevaatust – kui pakkumine tundub liiga hea, et olla tõsi, siis tavaliselt see ongi nii


 • Nagu kõigi internetiostude puhul, on oluline olla ettevaatlik ja osta ainult turvalistelt ja usaldusväärsetelt veebisaitidelt. Alati tasub kontrollida veebilehe URL-i, olgu see siis Dyson.com või selle kohalik vaste või volitatud jaemüügipartneri veebileht. Abi või nõuannete saamiseks võtke ühendust Dysoni klienditoe meeskonnaga.

  Nagu kõigi internetiostude puhul, on oluline olla ettevaatlik ja osta ainult turvalistelt ja usaldusväärsetelt veebisaitidelt. Alati tasub kontrollida veebilehe URL-i, olgu see siis Dyson.com või selle kohalik vaste või volitatud jaemüügipartneri veebileht. Abi või nõuannete saamiseks võtke ühendust Dysoni klienditoe meeskonnaga.

  Miks võltsitud Dysoni seadmed võivad olla ohtlikud

  Võltsitud Dysoni seadmed on sageli valmistatud odavalt, need on potentsiaalselt ohtlikud ega paku sama head kogemust kui autentne Dysoni toode.

  Võltsitud seadmeid ei valmistata Dysoni kontrollitud keskkonnas, mis on loodud meie toodete kvaliteedi ja ohutuse tagamiseks.

  Meie toodete kaitsmiseks kasutatavad komponendid ja meetmed on tavaliselt ära jäetud. Seetõttu ei soovita me kasutada Dysoni võltsitud tooteid.

  Kas olete ostnud võltsitud seadme?

  Võltsitud toodete valmistajad teevad kõik selleks, et need näeksid välja võimalikult ehtsad. Sageli tekib kasutajal kahtlus alles pärast seadme kasutamist.

  Dysoni võltsitud seadmeid on väga raske avastada: Välimus on peaaegu identne Dysoni originaalseadmega: alates tootel olevatest logodest kuni pakendini, milles need tarnitakse. Võltsitud Dysoni seadmed sisaldavad isegi Dysoni seerianumbri kleebiste ja Dysoni garantiisertifikaatide koopiaid. Välimusega sarnasus aga lõpeb.

  Levinumad asjaolud, mis võivad osutada, et olete ostnud võltstoote:

 • Halva kvaliteediga viimistlus (nt valesti peale kantud Dysoni logod, ebaühtlased liitekohad, kriimustused tootel või ebaühtlased servad)
 • Halva kvaliteediga pakkematerjalid
 • Kirjavead tootel, pakendil või kaasasolevas dokumentatsioonis.
 • Kahtlastest toodetest teatamine

  Dyson ei teeninda võltsitud tooteid, kuna need ei ole Dysoni tooted ega ole valmistatud Dysoni originaalosadest. Samuti ei saa me teile ostetud võltstoote eest raha tagasi maksta.

  Teatud juhtudel pakume abi tarbijatele, kes on ostnud võltsitud Dysoni seadmeid, et aidata neil oma raha tagasi saada.

  Abi või nõuannete saamiseks võtke ühendust Dysoni klienditoe meeskonnaga.