Skip navigation

Tehnoloogia tulevik

Meie muudame homset

Dysoni insenerieriala üliõpilased

Järgmine põlvkond

Meie jaoks on tehnoloogia kõige tähtsam. Oleme täielikult pühendunud inimeste elu muutmisele oma radikaalsete ideede abil. Püüame pidevalt tuvastada tulevikuprobleeme ning toetame ja õpetame välja neid lahendavaid insenere.

Mootori sisevaate läbilõige

Dysoni tehnika- ja tehnoloogiainstituut

Dysoni tehnika- ja tehnoloogiainstituut valmistab ette järgmist tehnoloogiaentusiastide põlvkonda. Dysoni tehnika- ja tehnoloogiainstituudi üliõpilased saavad tööd Dysoni globaalses insenerimeeskonnas, omandades samal ajal inseneriteaduste bakalaureusekraadi. Ja kuna Dyson katab kogu õppemaksu, saavad nad kooli lõpetada võlgadeta.

Dysoni insenerieriala üliõpilased

James Dysoni fond

James Dysoni fond on pühendunud maailma tulevaste Brunelide, Edisonide ja Faradayde toetamisele. Tehes koostööd õpetajate ja õpilastega, julgustame noori mõtlema teistmoodi, tegema vigu ja teadvustama oma tehnoloogiaalast potentsiaali.

Noor tehnoloogiaüliõpilane õpimas tundma Dysoni seadet

James Dysoni preemia

Selle rahvusvahelise disainipreemiaga tunnustatakse ja inspireeritakse järgmist inseneride põlvkonda. James Dysoni fondi eestvedamisel kutsutakse õpilasi üles projekteerima midagi, mis lahendab mingi probleemi. Mis on auhinnaks? 30 000 naela ja globaalne platvorm oma idee teostamiseks.

James Dyson and Isis Shiffer wearing Ecohelmets