Skip navigation

Efektiivne kulusäästlik tehnoloogia

Tehes vähemaga rohkem

Video, kus James Dyson räägib efektiivsest tehnoloogiast.

Väike, aga tugev

Dyson V9 digitaalne mootor on vaid 27 mm laiune ja see loodi Dyson Supersonic™-u fööni jaoks. Raskuskeskme muutmiseks käepidemesse paigutatud mootori pöörlemiskiirus on kuni 110 000 p/min – keskmiselt umbes kuus korda kiirem kui teistel föönidel. Lisasime sellele sama Air Multiplier™-u tehnoloogia, mis on kiirema kuivatamise huvides kasutusel meie teisteski föönides.

Dyson Supersonicu fööni digitaalse mootori vaade.

"Meie töö puhul on vajalik tingimus energia ja materjalide mõõdukas ja leidlik kasutamine. Selle tõhusa kavandamise kaudu oleme avastanud kire tehnoloogia vastu. "

James Dyson

Insener
James Dyson

Parendused läbi välistamise

Meie insenerid töötavad tooteid ümber, et kõrvaldada ebavajalikke osi. See ventilaator kujundati revolutsiooniliselt ümber, kasutades nähtust, mis tekitab suure rõhuga keskme seal, kus õhuvood kumeral pinnal kohtuvad. See tähendas, et saime personaalseks jahutamiseks luua täpse õhujoa.

Dysoni ventilaatorite lähivaade

Vähem vigu. Ja vähem jäätmeid.

Garanteeritud töökindlus nõuab ülimat täpsust. Seepärast panevad Dysoni digitaalse mootori kokku robotid, mis kõik töötavad väga kiiresti ja mikroni täpsusega. See on vaid osa energiamahukast tootmisprotsessist. Seepärast töötame selle nimel, et oma tootmisliine tõhusamaks muuta, kasutades vaigujäätmete vähendamiseks soojendusega kanalisüsteemi. Samuti töötavad meie tööriistavalmistajad välja mitme õõnsusega tööriistu, võimaldades toota mitmeid osi ühes vormis, vähendades nii aja-, materjali- ja energiakulu.

Dysoni digitaalse mootori lähivaade

Kerge. Mitmeid kordi katsetatud.

Dysoni seadmed on kerged ja ergonoomiliselt tasakaalustatud, suurendades kasutusmugavust. Samas vastupidavuses järeleandmisi tegemata. Meie inseneride geomeetriateadmised ja uute materjalide tundmine võimaldab disainida prototüüpe, mis taluvad tuhandeid tunde testimist. See tähendab tuhandeid kasutustunde.

Dysoni seadmeid katsetatakse tootmisliinil

Pakend, kaitse, esitlus

Meie pakendid töötatakse välja toodetega paralleelselt. Mõlemad läbivad samad ranged katsetused, nii et meie seadmed jõuavad teieni turvaliselt ja lahtipakkimine on põnev, olenemata sellest, millises maailma nurgas viibite. Ja nagu oma tooteid, arendame pidevalt ka oma pakendeid. Nii jõuavad tooted teieni sobivas ja intuitiivses pakendis.

Dyson Supersonicu föön avatud karbis

Energiamärgisest enamat

Energiamärgised peaksid inimesi suunama tõhusamate ja energiasäästlikumate toodete poole. Tolmuimejate puhul aga kasutatakse laboritestides tühje seadmeid. Seepärast ei disaini me oma tolmuimejaid nende testide nõuete täitmiseks.

Selle asemel mõtleme me alati tõhususe peale: alates tõhusatest digitaalsetest mootoritest kuni kasutatavate materjalideni. Ja tänu sellele, et masin imeb kogu aeg 100% võimsusega, saab koristamine kiiremini tehtud – ilma prügimäele jõudvate ühekordsete tolmukottideta. Energiamärgiselt te seda teavet ei leia.

Energiamärgis silindertolmuimejal

Korduvkasutus. Ümbertöötlemine. Parandamine.

Peaaegu kõiki Dysoni seadmete kõrge kvaliteediga materjale saab kas korduvkasutada või ümber töödelda. Ja meie remonditöökojad parandavad ja sertifitseerivad kasutatud seadmeid, pakkudes neid müügiks vähendatud hinnaga.

Ümbertöötlemise logo

Edasi

Vastutustundlik hankimine

Dyson cord-free vacuum