Skip navigation

Dyson.ee müügitingimused

Dyson LTD (edaspidi: Dyson) pöördub sotsiaalvõrgustike kasutajate poole, et paluda luba kasutada nende loodud sisu (edaspidi: postitus) oma ettevõttesisestes ja -välistes turundus- ja reklaamikampaaniates, sealhulgas erinevatel veebisaitidel ja sotsiaalplatvormidel. Palun lugege seda teksti tähelepanelikult, sest Dyson palub teie luba kasutada teie sotsiaalvõrgustikesse postitatud sisu siinkirjeldatud viisil (edaspidi: eesmärk). 

 

Dyson näeb teie postitust, sest teil on sotsiaalvõrgustikes avalik konto ja meie meeskond jälgib tegevusi sotsiaalvõrgustikes, et leida sisu, mis on seotud brändi teemaviidetega või milles on kasutatud brändi teemaviiteid, näiteks #dysonhair või #dysonv10.  . 

  

Kui te ei soovi, et teie sotsiaalmeediapostitused oleksid avalikud, muutke oma konto privaatsussätteid.  

 

Vastates teemaviitega #YesDysonPhoto, kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane ja vastutate oma sisu (postituse) eest ainuisikuliselt, mis tähendab, et kõik õigused vastavas postituses olevale sisule kuuluvad teile ja/või olete saanud nõuetekohased õigused ja load kõikidelt teistelt isikutelt ja/või üksustelt, kes omavad või haldavad seda sisu või muul viisil väidavad, et neil on selle sisu suhtes õigusi.  

Vastates #YesDysonPhoto, nõustute ka nende kasutustingimustega ja annate Dysonile õiguse: 


  • kasutada postitust vastavalt punktis „Eesmärk”  kirjeldatule ;

  • säilitada sisu ja kasutajanime punktis “Eesmärk”  sätestatud piirides ;

  • sisu muuta või avaldada selle osaliselt või täielikult muudetud versioone tingimusel, et Dyson ei muuda sisu viisil, mis jätab teie arvamustest eksitava mulje; 

  • kuvada teie kasutajanime koos sisuga vastavalt kokkulepitud eesmärgile; 

  • omada mitteainuõiguslikku, globaalset, ülekantavat, litsentsitasuta, tühistamatut, tähtajatut ja hüvitiseta õigust ja litsentsi teie sisu kasutamiseks nende tingimuste alusel.  


Lisateavet selle kohta, kuidas Dyson teie sisu ja kasutajanime kasutab, leiate meie üldisest privaatsuspoliitikast. 

 

Te võite taotleda, et Dyson eemaldaks teie postituse meie reklaami- ja turundusmaterjalidest. Võtke meiega ühendust e-posti aadressil social-media@dyson.com ja me eemaldame postituse niipea kui võimalik.  

 

Kui vastate #No, ei kasuta Dyson teie postitust üldse ja Dyson ei võta teiega sama postituse asjus enam ühendust. 

 

Lisateabe saamiseks selle kohta, kuidas Dyson kavatseb teie postitust ja kasutajanime kasutada, võtke meiega ühendust e-posti social-media@dyson.com

  

Dysonil on õigus neid kasutustingimusi ilma ette teatamata muuta, avaldades muudetud kasutustingimused. Seetõttu peaksite kasutustingimusi lugema iga kord, kui annate meile loa või volituse oma sisu avaldamiseks.  

Me ei tohi seda sisu uuesti postitada.